• Ваш кошик порожній!

Закладки 0

AMELEDA


N A T U R A L        C O S M E T I C S

U K R A I N E

Задоволення, дароване природою!


Природа покликана дарувати людині гармонію краси зовнішньої та внутрішньої. Тонкий світ природи створює джерело корисних рослинних компонентів, які здатні підтримувати красу волосся і шкіри, не завдаючи шкоди. Здавалося б, прості рослини, які оточують нас, – насправді природне джерело клітинно-активного відродження краси. Бренд Ameleda прагне формувати нову якість життя людей, полегшуючи їхній шлях до збереження природної краси за допомоги ефективних wellness-продуктів, засобів та комплексів. Бренд Ameleda є послідовником Wellness в Україні. Сповідуючи концепцію WELLNESS, а для команди творців бренду Ameleda WELLNESS – це фізичне, духовне і соціальне благополуччя людини, ми розробили 7 WELLNESS collection, які покликані підтримати і зберегти Ваші красу та молодість.

Продукти і комплекси, створені під брендом Ameleda, поєднують наступні переваги:

  • Рецептури пройшли експертну оцінку WELLNESS.LAB і гарантують відповідність заявленому ефекту.
  • Комплексний підхід. Продукти зібрано у комплекс – із урахуванням того, що кожен засіб підсилює дію та результат всієї продукції.
  • У складі – понадкритичні СО2-екстракти, які зберігають більше корисних речовин при виготовленні сировини. Відповідно, їхня дія у складі косметичних засобів більш ефективна.
  • Використовуються винятково натуральні ефірні й олії холодного віджиму.
  • Частиною рецептур є фітоз’єднання. Фітоз’єднання – це біологічно активні природні органічні з’єднання, які зустрічаються у рослинних продуктах. Ми використовуємо у нашій косметиці харчові компоненти-фітоз’єднання, тому що вони мають найвищу ступінь безпеки.

Купуючи косметику Ameleda, Ви поринаєте у світ Wellness – світ симбіозу корисних компонентів, релаксотерапії та гармонії із природою. Ви обов’язково будете задоволені результатом й назавжди забудете про проблеми із волоссям і шкірою. Будьте в тренді Wellness – отримуйте природне задоволення від Ameleda!