• Ваш кошик порожній!

Закладки 0

Про Нас

welnesslab
zubb
healthy_pharm_ukraine


НАТУРАЛЬНО

Продукція AMELEDA - українська косметика, створена на основі натуральних компонентів. У лінійці ви знайдете найнеобхідніші засоби для щоденного догляду за тілом і волоссям: шампуні, бальзами, тоніки, флюїди, гелі, молочко, скраби і креми. Кожен продукт створений на основі природних фітосоедіненій, ефірних масел і масел холодного віджиму.


ЗРУЧНО

Щоб мати розкішне волосся або здорову шкіру, не потрібно витрачати час на підбір Догляду коштів або відвідувати SPA салони. Експерти AMELEDA подбали про всебічний догляді за вашою красою: всі продукти зібрані в кілька комплексів таким чином, що дія кожного забезпечує повноцінний догляд, який не потребує додаткових косметичних засобів. А щоб ви якомога більше дізналися про бажаному товар, на сайті ми розмістили повний опис продуктів, їх складів і способів застосування.


ДОСТУПНО

Краса повинна бути доступна кожному! Завдяки використанню високоякісних компонентів косметика AMELEDA не поступається в ефективності багатьом європейським брендам, залишаючись при цьому доступною в ціні. Відтепер не потрібно шукати оптимальну вартість продукції: ми надаємо вам повний вибір косметики AMELEDA по найактуальнішою ціною від виробника.


ШВИДКО

Один шампунь чи вся серія - вибирати вам. Менеджери AMELEDA з радістю оформлять ваше замовлення, незалежно від кількості. Вибирайте зручний спосіб доставки, а ми подбаємо, щоб косметичні засоби дійшли до вас в найкоротші терміни.