Як часто вам доводиться мити голову, щоб волосся виглядало чистими і здоровими?
a) один раз на тиждень
b) два рази в тиждень
c) більше двох разів в тиждень
Якщо під час миття волосся ви зміните шампунь на звичайне мило, як зміниться стан волосся?
a) ніякої різниці
b) після використання мила волосся втрачає м'якість і його складніше укласти в зачіску
c) мило протипоказано. Якщо використовувати мило, то відразу позначається відсутність добавок, які зазвичай є в шампуні: з'являється лупа, волосся неможливо розчесати і подібне.
Як відбивається на стані вашого волосся використання для його сушіння електроприладів?
a) стан вашого волосся від виду його сушіння не залежить
b) волосся стає крихким і ламким
c) волосся стає пухнастим і приємним на дотик
Хотіли б ви відростити довге волосся?
a) саме цим зараз і займаєтеся. Або вже маєте довге волосся
b) хотіли б, але з ним буде багато клопоту
c) ні: чим довше волосся, тим більше з ним проблем
В яку пору року ви витрачаєте найменше часу на догляд за волоссям?
a) це не залежить від пори року
b) взимку
c) влітку
Як ви оцінюєте стан вашого волосся?
a) відмінний
b) хороший
c) задовільний
Коли у вас з’являється найбільше лупи?
a) взагалі немає лупи
b) після миття
c) якщо довго не миєте голову
Чи користуєтеся ви для укладання волосся електрощипцями?
a) ні, після цього волосся стає крихким і ламким
b) іноді
c) завжди, тому що нічим іншим їх укласти не вдається
Чи буває у вас відчуття стягнутості шкіри після миття голови?
a) немає
b) часто
c) іноді
Чи можете ви сказати, що навесні або восени виникають проблеми з волоссям: воно стає тьмяним, січеться на кінцях?
a) ніколи цього не помічали
b) так
c) ні, це не залежить від пори року
Більше відповідей «а». Вітаємо, ви – володар нормального типу волосся. Воно ніколи не буває жирним або пересушеним, виглядає здоровим і протягом дня відмінно тримає форму. Догляд за таким волоссям не передбачає використання великого арсеналу засобів. Однак для підтримки здорового стану волосся варто дотримуватися кількох правил. Для миття бажано використовувати шампуні з максимальним вмістом натуральних компонентів, частота миття – 2-3 рази на тиждень. Ретельно розчісуйте волосся вранці і перед сном м'якою щіткою. А щоб волосся зберігало здоровий вигляд, раз на місяць освіжайте кінчики, зістригаючи їх на пару сантиметрів.
Більше відповідей «b». У вас сухий тип волосся. Через порушення роботи сальних залоз на такому волоссі жир накопичується досить повільно: прикоренева зона стає жирною приблизно через тиждень після миття голови. Однак найчастіше відразу після миття голови володарі такого типу можуть відчувати стягнутість шкіри голови і навіть свербіж. Лупа – ще один неприємний супутник сухого волосся.
Для догляду за ним досить мити голову 1-2 рази на тиждень тільки теплою водою спеціально підібраними шампунями, які не тільки змивають забруднення, але і живлять ослаблені локони. Наприклад, шампунь Ameleda для сухого волосся. Використання ополіскувачів також є обов'язковою процедурою в догляді за цим типом волосся. Вони надають волоссю блиск, гладкість і еластичність. Завершіть процедуру використанням спреїв і тоніків для сухого і пошкодженого волосся. Двічі на тиждень бажано подбати і про шкіру голови. Наносіть на неї розігріту касторову олію, залишаючи таку маску під теплим рушником протягом 10-15 хвилин. І, звичайно ж, мінімізуйте використання термоприладів для укладання.
Більше відповідей «с». У цьому випадку ваш тип волосся – жирний. Таке волосся швидко забруднюється: вже до кінця дня після миття голови воно стає злиплим і обвислим. Шкіра голови з цим типом волосся рідко схильна до утворення лупи, однак, структура волосся міцна. Волосся не схильне до ламкості і дуже рідко січеться. Догляд за жирним волоссям слід почати з вибору шампуню, дія якого має бути спрямована на зменшення активності сальних залоз і оздоровлення шкіри голови (шампунь для жирного волосс Ameleda). Завдяки щадному складу таких засобів волосся можна мити щодня. Використовуючи бальзами та тоніки, наносите їх тільки на кінчики волосся, уникаючи прикореневої зони. Фен теж слід відкласти на деякий час – гаряче повітря подразнює сальні залози і призводить до ще більшого утворення жиру на волоссі.
Жирний тип волосся потребує особливої уваги. Не варто обмежуватися одними лише косметичними засобами. Таку проблему повинен вирішувати трихолог, а іноді навіть і дієтолог.
Визначте свій тип волосся
11.03.19
0 Коментарі
Залишити свій коментар